Ajujahi TOP 100 hulka jõudnud kinnisvarateemalised ideed

Äriideede konkursil Ajujaht valiti välja 104 parimat äriideed, mille hulgas on ka 13 kinnisvara ja selle hooldusega seotud äriideed.
Eeloleval nädalavahetusel selgitab TOP100 pitching välja 30 järgmisse vooru pääsejat. Alljärgnevalt toome teieni 13 kinnisvara ja selle hooldusega seotud äriideed, ideede kirjeldused on loojate endi kirjap pandud:

Nutikas elektromagnetlukk
, mille eesmärgiks on vähendada elektromagnetlukkude energiatarvet kuni 99 %, mis pikendab oluliselt luku eluiga ja vähendab elektrikulu. Inimesed säästavad raha ja elektrit. Elektromagnetlukkude suurimaks probleemiks on pidev voolutarve, sest kui voolu ei ole, siis magnet ust ei tõmba.

TrashTime
 muudab prügiveo vajaduspõhiseks, säästes sellega keskkonda, aega ja raha.

Netikorter
 on kaasaegne e-keskkond korteriühistutele, millest on kasu kõigile selle liikmetele. Netikorteri abil on mugav esitada näitusid, pidada arutelusid, näha ühistu detailset finantsseisu ja muudki. Kõike saab teha jooksvalt ja visuaalselt kasutajasõbralikus vormis arvuti või telefoniga.

Need2Park
 on tarkvara mis on sobilik parkmisplatsi omanikele ja halduritele. See lahendus aitab parkimisplatsi omanikel ja halduritel mugavalt hallata parkimisplatsi ja jagada infot parkijatega. Läbi infovahetuse saab parkija teada hinna ja vabade kohtade olemasolust enne parkima asumist.

FlexiBell
 on lihtne uksekell ja kommunikatsiooniseade, mis on mõeldud kasutamiseks ustele ja väravatele. Ta võimaldab koduomanikel, ettevõtjatel ja B&B-del suhelda külalistega ning anda neile vajadusel ligipääs oma territooriumile. Seda kõike vaid telefoni kasutades.

Tesselfloor
 pakub pilkupüüdvaid põrandakatted, mis oma kaunite piltide ja huvitavate mustritega muudavad iga ruumi kordumatuks ja tõeliseks kunstiteoseks.

LogPicker
 palgiselektsiooniprogramm on abivahend käsitöö palkmajaehitajatele palkseinte ülesehitamisel. LogPicker arvutab välja olemasolevate palkide tulevased asukohad ehitatavates palkseintes. Programmi eesmärk on vähendada palkseinte ehituseks kuluvat aega 30-35%.

Newschool
 on uus ülimoodne ühest moodulist koosnev ahjukehand, mille geniaalsus peitub tema lihtsuses. Tehnoloogiline eelis - lasertehnoloogiad, maketiprinterid ja kahlivõlv. Füüsikaline eelis - 30 % lisapinda ehk 30% lisavõimsust. Esteetiline eelis- valguse ja varju mäng reljeefil.

3D Ujumine
 toob imelise veemaailma kodubasseini kätte.

Betula Estonia OÜ
 toodab kasekoorest dekoratiivplaate.

ChimneyGuard
 ideeks on luua korstna tahma andur, mis mõõdab tahma kogust korstnas ja teavitab majaomanikku, kui küttekolle vajab puhastamist. Andur muudab küttekolde puhastamise vajaduspõhiseks ja ennetab tahmapõlengute teket, muutes seeläbi kodud tuleohutumaks.

Aknaklaasi automaatpuhastus
 - vajutad lülitile ja klaasipuhastusvahend koos silikoonist kojamehega tuleb aknaraami alt välja, liigub teisele poole akent ja tuleb tagasi ning aken on puhas.

Käopesa turismikompleksi
 idee seisneb selles, et plaan oleks rajada Pärnumaale, Tori valda, raba piirile puumajad (puu otsas) - ööbimismajad, saunamaja (terrassiga, kus ka tünnisaun), peamaja (konverentside- ja pidude korraldamiseks). Lisaks oleksid erinevad meelelahutused - paraplaanilend, rabamatk, ATV-matkad jne.

Allikas kinnisvarauudised.ee

Lisa kommentaar

Email again: