Kalamajas saab teoks suurima investorite arvuga ühisrahastus

Kalamajas asuvast Graniidi arendusprojektist tõotab tulla seni suurima investorite arvuga ühisrahastatud kinnisvaraprojekt Eestis.

Projekti rahastamiseks on tänaseks kogunenud 241 investori toetusel üle 81% vajalikust summast Tänaseni on suurima investorite arvuga rahastatud projekt Eestis EstateGuru eelmine, Pakri teadus- ja tööstuspargi projekti, mida rahastas 216 investorit.

Graniidi investeerimisvõimalus on avatud järgmise nädala teisipäeva õhtuni. EstateGuru esindaja Marek Pärtel sõnul on suurim investeeritud summa sellesse projekti 50 000 eurot. Investorite spekter on lai, nende hulgas on nii panga finantsprofessionaale, investeerimisklubide liikmeid, IT inimesi, kui ka investeerimise alal oma esimesi samme tegevaid üliõpilasi.

Graniidi projekti arendaja Marko Lind RS Kinnisvaragrupist otsustas kaasata projekti tutvustamiseks ka professionaalse videomeeskonna, et tutvustada oma varasemaid tegemisi ning Graniidi investeerimisvõimalust. Videot saab vaadata siin:https://www.youtube.com/watch?v=npdXacOlB60

Graniidi projekti arendaja lubab investoritele fikseeritud tootlust 12.25% ning lisab veel 1% intressi summadele, mis ületavad 10 000 eurot. Kaasatavat raha kasutatake arendatava kinnistu ostuks. Laen makstakse tagasi renoveeritud korterite ning väljaehitatava pööningu müügist. Lisaks investorite kasuks seatavale ja Varuli advokaadibüroo poolt hoitavale 1. järgu hüpoteegile tagab laenuvõtja omanik Marko Lind laenusummat ka isiklikult.

EstateGuru on tänaseks vahendanud oma 1350-le liikmele 9 laenu, millest on tagasi makstud üks. Keskmine intress investorile on 11.37%. Võlas ei ole täna ühtegi laenumakset. EstateGuru uueks osanikuks sai hiljuti läbi StartupWiseGuysi ka Eesti riigile kuuluv Arengufondi investeerimisettevõte SmartCap. 


Allikas kinnisvarauudised.eeLisa kommentaar

Email again: