Kinnisvaraekspert: inimestele on vaja uut Lasnamäge

Kuna Tallinna kinnisvaraturu nõutuim kaup on odavad ja kvaliteetsed uued magalakorterid, leiab 1Partner Kinnisvara tegevdirektor, et vaja oleks uut Lasnamäge.

Sääraseid korterelamuid on siia-sinna juba kerkinud ja need on end hästi tõestanud. Vahteri sõnul on näiteks aastaid hästi müünud NCC Pärnaõue arendus. «Nende korterite ruutmeetri hind jääb 1500 euro piirile ja inimene saab selle eest heas asukohas uue ja ausalt ehitatud korteri,» ütles Vahter.

«Inimesed saavad tegelikult väga hästi aru, mis kaupa neile müüakse. Enamik ostjaid otsib lihtsat, odavat ja mõistliku kvaliteediga elamist,» rääkis Vahter ja lisas, et millegipärast meeldib arendajatele rohkem teha glamuurseid ja ebastandardseid projekte.

Eksperdi sõnul on Tallinn suhteliselt hõreda ehitustihedusega ning siia mahuks lisaks just soodsaid rajoone, mis oleks tänapäevane alternatiiv «mägedele».

Tema kinnitusel mõjutab Tallinna ja selle lähiümbruse kinnisvara väga palju ka keskklassi teke, mille tulemusena on tekkinud ameerikalikud äärelinnad. «Näiteks annab Peetri alevik juba linnaosa mõõdu välja. Peetri küla on kesklassi eestlase käegakatsutav unistus,» lisas Vahter.

Allikas Postimees.


Lisa kommentaar

Email again: