Kolm äärmuslikku võtet unistuste kodu saamiseks

Kinnisvaraäri võib käia väga kiirelt: alles tuleb üks elamispind müügile ja juba on sel nii palju huvilisi, et raske on ses võitluses võitjaks jääda ja oma unistuste kodu endale napsata. Kui oled väga meeleheitel, võid saada abi järgnevatest nippidest.

Paku rohkem
Kuigi enamikku meie turul liikuvatest elamispindadest ei müüda oksjonivormis, pole müüjal kindlasti kahju saada elamispinna eest rohkem raha kui loodetud. Kui sinu unistuste kodu kipub konkurendi kätte libisema, paku võimalusel lihtsalt müügihinnast rohkem raha. Sobilik on summat tõsta viie protsendi võrra.

Osta võitja välja
Kui teine huviline on juba maksnud elamispinna broneerimistasu ja teinud pinnale muid väljaminekuid, aga sina oled kindel, et tahad kodu ikkagi endale, püüa temaga ühendust saada. Tee konkurendile pakkumine, et maksad talle kinni kõik kulutused, mis ta majale või korterile seni teinud on, kui ta vaid on valmis sellest loobuma.

Kirjuta kiri
Kui oled juba lootusetult hiljaks jäänud ja tehingud on tehtud, ei jää üle muud, kui võtta uue omanikuga otse ühendust. Selleks sobib nii hästi kiri kui ukse taha ilmumine. Aga ole hästi ettevalmistunud: sinu eesmärk on veenda uut omanikku oma ostust loobuma ja seda sulle edasi müüma. Su pakkumine peab olema nii kohutavalt hea (ja eelmisest hinnast nii palju kõrgem), et uuel omanikul oleks võimatu keelduda.

Kui neist kolmest nipist abi ei saa, on aeg endale tunnistada, et tuleb loobuda. Küll tuleb järgmine pakkumine, võib-olla paremgi kui eelmine. Ära siis lihtsalt jälle liiga pikalt ootama jää!

Allikas Postimees.

Latipac OÜ - Korterite kiirost Tallinnas!

Lisa kommentaar

Email again: