Vaata, kuskohal Tallinnas pakutakse kõige rohkem üürikortereid

Portaalis kv.ee pakuti märtsis 1632 üürikorterit. Tallinna üüripakkumiste arv kasvas aastataguse ajaga võrreldes 8%, vahendab kv.ee blogi.

Üüripakkumiste arv on kerkinud kõikides Tallinna linnaosades välja arvatud Haaberstis jaMustamäel. Haabersti on vaatamata oma suurusele suhteliselt tagasihoidliku üüripakkumisega linnaosa, kus märtsis oli pakkumises keskmiselt kõigest 37 korterit. See on aastatagusest kolmandiku võrra vähem.

Üüripakkumiste arvu suurenemisest võib näha, et veel aasta-paar tagasi ilmselge üürikorterite defitsiit on samm-sammult vaibumas. Aktiivne korterite arendustegevus toob muu hulgas üüriturule järjest pakkumist juurde. Mõnes piirkonnas võib puudujäägi asemel juba rääkida üürikorterite ülepakkumisest. Näiteks on märgatavalt rohkem kesklinna kahetoaliste hea kvaliteediga üürikorterite pakkumisi.

Suurima pakkumisega ongi kesklinna linnaosa, kus portaali kv.ee andmetel üüritakse välja 435 korterit ja see moodustab Tallinna üüripakkumiste koguarvust 44%. Järgevad Lasnamäe 129 ning Põhja-Tallinn 110 pakkumisega. Mustamäe keskmine üürikorterite pakkumiste arv oli märtsis 76 ehk eelmise aasta näitajast 17% vähem. Kokku pakuti Eesti suurimas kinnisvaraportaalis kv.ee Tallinnas üürimiseks 984 korterit. Ülikoolilinnas Tartus ootab uut üürnikku aga 379 korterit.

Allikas: postimees.ee

Ostan korteri Tallinnas
Helista +372 56 486 711 ja küsi pakkumist!

Lisa kommentaar

Email again: