Investor Jim Rogers: ma paneks kogu oma raha Põhja-Koreasse

Singapuris elav investeerimisguru Jim Rogers ütles läinud kuul CNN Money küsimusele, kas ta investeeriks Põhja-Koreasse, jaatavalt.
„Jah! Ma olen väga vaimustunud Põhja-Koreast,“ ütles Rogers. „Kui ma saaksin paigutada kogu oma raha Põhja-Koreasse, siis seda ma teeks!“

Tema sõnul toimuvad seal suured muutused. Ta ei oleks sinna investeerinud Kim Jong Uni isa või vanaisa ajal, kuid praegu kõlab see nagu 1980ndal aastal mitte investeerimine Hiina, kuna seal oli Mao Zedong.

Mao on surnud ja Deng Xiaoping tegi hiiglaslikke muutuseid. Nad viivad Põhja-Koreas ellu hiiglaslike muutuseid. See laps viib ellu imetlusväärseid muutuseid.

Jim Rogers kogus tuntust sellega, et hakkas varakult propageerima toorainetesse investeerimist. Oma loomult on ta trendivastane investor, kes julgeb otsida rahapaigutamise võimalusi kohtadest, mida teised ei pane tähele. Seiklev kapitalist, nagu kõlas tema raamatu pealkiri, sõitis mootorrattaga ja autoga ümber maailma, külastades paljusid riike, sealhulgas Eestit ja kirjutas oma reisidest raamatud.

Allikas Ärileht.

Lisa kommentaar

Email again: