Miljonäri 5 õppetundi äris edu saavutamiseks

Kõige rohkem Suurbritannias eluaseme kinnisvara omav multimiljonär Kevin Green ütles Edu Akadeemia korraldatud veebiseminaril, et edu saavutamiseks äris ei pea hakkama leiutama jalgratast, vaid piisab juba ennast tõestanud tõdede järgimisest.

5 ärilist õppetundi, mida Green on elult õppinud:

1) Ole vahemees ehk see, kes tegutseb tarnijate ja klientide vahel. See on inimene, kes on kõige väiksema ajaga teeninud kõige rohkem raha. See on parim koht äri tegemiseks.

2) Õppige kuidas kapitalile ligi pääseda. Kasutage inimeselt inimesele laenamise platvorme (P2P) ja erakapitali turge.

3) Õiged inimesed õiges kohas. Äritegemine on keeruline ja seetõttu tuleb teada, kes mida kõige paremini meeskonnas teha oskab. On hea, kui tead, keda panna näiteks müügiga tegelema või keda panna rahaasjadega tegelema.

4) Tee süsteem. Kui sul on lihtne süsteem, saavad inimesed sellest aru. Mina üritan samuti oma süsteeme võimalikult lihtsana hoida.

5) Leia endale õiged inimesed, kellega koos töötada. Mina teen seda nii, et palga maksmise asemel jaotan hoopis kasumit. Sa leiad inimesed, kes tahavad sinu heaks töötada, kui teed kõik, et neil hea oleks olla. Minu mentor oli Sir Richard Branson, kes ütles, et äris on kõige olulisemad inimesed ja tema hoolib väga oma töötajate käekäigust.

Green lisas, et 1999. aastal õnnestus tal intervjueerida Bill Gatesi, kes ütles, et iga miljonär on nii edukas, kui edukad on inimesed tema ümber.

„Mina ei saanud multimiljonäriks juhuslikult, ma olen düsleksik ja koolis oli mul raske õppida, kuid ma investeerisin palju enda arendamisse,“ ütles Green.

Kevin Green esineb 27. oktoobril Saku Suurhallis Edu Akadeemia korraldataval „Wealth Forumil“. Ürituse peaesineja on maailmakuulus finantshariduse ekspert Robert Kiyosaki.


Allikas Äripäev.

Lisa kommentaar

Email again: