Paar renoveerib järgmised kümme aastat kodu, mida nad kunagi endale ei saa

Kuidas käituksite teie, kui saaksite võimaluse pühendada kümme aastat oma elust majaremondile ilma, et teist kunagi selle koha omanikku saaks?

Ameeriklased David ja Kara Pleasants võtsid võimaluse igal juhul vastu. Nad kolisid üle-eelmisest sajandist pärit maamajja, mis kuulub Marylandi osariigile ega saa kunagi nende  omaks. Sellest hoolimata on paar valmis panustama oma elust kümme aastat, et maja korda teha, vahendab Washington Post.

Tegemist on osaga riiklikust programmist, mille raames võivad inimesed teatud hoonetes täiesti tasuta oma elu lõpuni elada, tingimuseks on aga, et nad maja renoveerivad. Lisaks peavad nad aeg-ajalt avama oma kodu võõrastele tutvumiseks ning pärandada nad seda ei saa. Enamik programmis osalevatest majadest on aastaid tühjana seisnud ja renoveerimisele kuluvad summad jäävad hinnanguliselt 175 000 kuni 300 000 dollari vahele.

Pleasantsite maja remondile kulub umbes 250 000 dollarit. Selle eest saab viie magamistoaga maja täielikult renoveerida, töödega lõpule jõudmiseks läheb paaril nende enda hinnangul umbes kümme aastat. Lisaks renoveerimisele on neil plaanis ka mahepõllundusega tegeleda.

Allikas: Postimees Kodu

Ostan korteri Tallinnas
Helista +372 56 486 711 ja küsi pakkumist!

Lisa kommentaar

Email again: