Tallinnasse tuleb uudne konteinerhotell

Veebruaris avab Balti Jaama Turu ja Telliskivi Loomelinnaku vahetus naabruses uksed Euroopas ainulaadne Konteinerhotell. Uus hotell on mõne aasta eest Tartusse unikaalse 5-tärni hosteli loonud Hektori järgmine omanäoline ettevõtmine.
Loe lisaks

Üüriturg on üle kuumenemas

Ka kõige veendunumad optimistid on hakanud kinnitama. et kinnisvarahindade korrektsioon võib tulla, kirjutab Grand Kinnisvara juht Marek Kerna.
Loe lisaks

Külmavärinad Rootsi eluasemeturul

Rootsi ülikuumaks kiskunud eluasemeturul on tunda esimesi köhatusi ja judinaid. Mõned vaatlejad arvavad, et käimas on kerge tervendav aadrilaskmine, ent on ka neid, kes kuulutavad kohe-kohe koputavat krahhi.
Loe lisaks

Maakler: sakslased on küll pururikkad, aga kodu nad ei oma

Domus Kinnisrava kutseline maakler Arvo Kreegipuu märgib, et kuigi kinnisvara omanikule on põhjust mõningatel juhtudel kaasa tunda, toob kinnisvara samal ajal omanikule rohkem siiski kasu. Suurimat rõõmu valmistab Kreegipuule asjaolu, et erinevalt rikastest sakslastest on meie inimestest suures osas ise oma kodu omanikud.
Loe lisaks

Miks peaks üürileandja koostama äriplaani?

Äriplaan ehk eelkõige üürileandmise projekti rahavoogude ülevaade aitab üürileandjal aru saada, kas äril on jumet.  Kui projekt tõotab kasumit, siis kas piisaval määral, et sellega vaeva näha.

Loe lisaks